TBMM Başkanı Kahraman: Terörün son bulması için gerekeni yapıyoruz

TBMM Başkanı Kahraman, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Terörün son bulması için gerekeni yapıyoruz. Bu bizim geleceğimizin de garantiye alınmasıdır. Çok mesafe kat ettik." dedi.


MARDİN (AA) – Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili “Terörün son bulması için gerekenleri yapıyoruz. Bu bizim geleceğimizin de garantiye alınmasıdır. Çok mesafe kat ettik. Bu noktada Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir dünya lideridir. Gayretleri cesaretlidir. Her türlü takdirlerin ötesindedir. İnşallah Türkiye’mizi öyle bilecekler, diz çöktüremeyecekler, bayrağımızı indiremeyecekler. Bütünlüğümüz koruyacağız, daha ötelere gideceğiz'” dedi.

Bazı temaslarda bulunmak üzere Mardin’e gelen TBMM Başkanı Kahraman, beraberinde TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve diğer davetlilerle Mardin Valiliğini ziyaret etti.

Valilik girişinde çiçekler ve polis mangasıyla karşılanan Kahraman, daha sonra valilik şeref defterini imzaladı, Vali Mustafa Yaman ile makamında görüştü.

Ziyarette konuşan Kahraman, Mardin’de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Zeytin Dalı harekatına değinen Kahraman, “Harekatlar devam ediyor. Türkiye, birlik ve bütünlüğünü sağlamak için çevresindeki tehlikeleri önceden gidermek için gerekeni yapacaktır.” diye konuştu.

Terörün son bulması için gerekeni yaptıklarını dile getiren Kahraman şunları kaydetti:

“Bu bizim geleceğimizin de garantiye alınmasıdır. Çok mesafe kat ettik. Bu noktada Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir dünya lideridir. Gayretleri cesaretlidir. Her türlü takdirlerin ötesindedir. İnşallah Türkiyemizi öyle bilecekler, diz çöktüremeyecekler, bayrağımızı indiremeyecekler. Bütünlüğümüz koruyacağız, daha ötelere gideceğiz.”

Ziyaretin ardından Vali Yaman, Kahraman’a plaket ve ismi yazılı forma hediye etti, Kahraman da Yaman’a vazo hediye etti.

Muhabir: Halil İbrahim Sincar

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kral Benim Kral Benim
0
Kral Benim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TBMM Başkanı Kahraman: Terörün son bulması için gerekeni yapıyoruz

Choose A Format
Kişisel Test
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Önemsiz Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Hikaye
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Gif
GIF format