BBP 25'inci kuruluş yıl dönümünü etkinliklerle kutlayacak

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Karabulut, BBP'nin 25'inci kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlandığını bildirdi.


ANKARA (AA) – Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ünsal Karabulut, “25 yıllık duruşu ve ülkemizin müreffeh bir ülke olması yolunda ürettiği projelerle, yaptığı çalışmalarla milletimizin gönlünde taht kuran BBP, 28 Şubat post modern darbesinde, 27 Nisan e-muhtırasında, 2010 referandumunda, dahası 15 Temmuz ve 16 Nisan’da büyük Türk milletinin gösterdiği milli duruşun adıdır.” değerlendirmesinde bulundu.

Karabulut, BBP’nin 25’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleriyle ilgili yazılı açıklamasında, milliyetçi, maneviyatçı demokrat kimliğe sahip partilerinin, kuruluş yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlandığını bildirdi.

“25 yıllık duruşu ve ülkemizin müreffeh bir ülke olması yolunda ürettiği projelerle, yaptığı çalışmalarla milletimizin gönlünde taht kuran BBP, 28 Şubat post modern darbesinde, 27 Nisan e-muhtırasında, 2010 referandumunda, dahası 15 Temmuz ve 16 Nisan’da büyük Türk milletinin gösterdiği milli duruşun adıdır.” ifadelerini kullanan Karabulut, 29 Ocak’ın partileri için büyük anlamı olduğunu belirtti.

Karabulut, şunları kaydetti:

“Bir gönül, iman ve aksiyon davasının adı olan BBP, 29 Ocak’ta 25 yaşına giriyor. Biz, bu yaş gününü, tüm ülke genelinde yapacağımız farklı organizasyonlarla kutlayacağız. 28 Ocak günü sabah saatlerinde Kocaeli il teşkilatımızın kutlama programına, aynı gün saat 14.00’te de İstanbul il teşkilatımızın Eyüp’te bulunan Haliç Kültür Merkezi’nde düzenlediği kutlamalara katılacağız. 29 Ocak günü ise saat 13.00’te, Türkiye’nin itibarı ve siyasetinin yüz akı olan BBP’mizin şehit lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun metfun bulunduğu Tacettin Dergahı’nda olacağız. Akşam saat 18.30’da Konya yolu üzerinde bulunan Ataköşk Otel’de yurt dışı ve içinden katılacak değerli insanlarla bugünümüzü kutlayacağız.”

Muhabir: Yasemin Kalyoncuoğlu

Sizin Tepkiniz Nedir?

Kral Benim Kral Benim
0
Kral Benim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BBP 25'inci kuruluş yıl dönümünü etkinliklerle kutlayacak

Choose A Format
Kişisel Test
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Önemsiz Test
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Anket
Voting to make decisions or determine opinions
Hikaye
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Müzik
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Gif
GIF format